7015 CAIRO RD

COCOA, Florida 32927 · Brevard County · Parcel 23 3515-JY-259-10

$42 520
Assessed Value
$166 870
Market Value
Annual Tax
$17 520
Taxable Value
Ownership
OwnerWallace Denise
Mailing Address7015 Cairo RD Cocoa FL 32927
Property Details
Year Built1984
Living Area1 448 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Just (Market) Value$166 870
Assessed Value$42 520
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 520